Delfi rytas. Netrukus sužinosime vyrų ir moterų algų skirtumus Lietuvoje: ar tai paskatins darbdavius kelti atlyginimus? (0)

41115
2021 m. balandžio 1 d. 08:06
Siekiant mažinti algų atotrūkį tarp vyrų ir moterų darbo užmokesčio, nuo šiandien „Sodra“ imsis skaičiuoti įmonių atlyginimų vidurkius pagal lytį, o jau gegužę ši informacija bus paskelbta viešai. Ar nauja tvarka duos apčiuopiamos naudos ir ar tai paskatins darbdavius kelti atlyginimus? Apie tai laidoje kalbėsime su ekonomiste Indre Genyte-Pikčiene ir Lygių galimybių plėtros centro ekspertė Margarita Jankauskaite.

Nors šiemet Velykas švęsime tik su artimiausiais šeimos nariais, didžiosios metų šventės vis tiek reikalauja pasiruošimo. Kiek, ko, kaip, kada gaminti? Eksperimentuoti ar kartotis? Kaip susikurti gardų, bet nesudėtinga Velykų stalą? Apie tai kalbėsime su „Baker street Vilnius“ studijos savininkė, kulinarinių knygų autorė Elžbieta Monkevič.

Vilniaus universitetas šiandien švenčia 442-ąjį gimtadienį. Kaip šiemet bus minimas gimtadienis ir kas pradžiugins kultūros renginių pasiilgusius gyventojus laidoje papasakos VU rektorius, istorikas, profesorius Rimvydas Petrauskas.

O tradicinėje ketvirtadienio rubrikoje „Knygų klubas“, Lietuvos autorių knygas pristatys humoro, sarkazmo ir šmaikštumo kupinas knygas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai