Delfi rytas. Netrukus skiepytis bus galima vaistinėse: kaip tai atrodys ir kada čia persikels skiepai nuo COVID-19?Evitos Cololo Eurovizinės dainos pristatymas (21)

49036
2021 m. sausio 20 d. 08:35
Jau nuo kovo 1-osios pasiskiepyti nuo sezoninio gripo bei erkinio encefalito bus galima ne tik asmens sveikatos priežiūros įstaigose, bet ir vaistinėse. Gali būti, kad ateityje užėjus į vaistinę bus galima pasiskiepyti ir nuo kitų skiepais valdomų ligų, įskaitant COVID-19 infekciją. Kaip gi tas skiepijimo procesas vaistinėse atrodys – domėsimės su vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ valdybos pirmininku Laimonu Devyžiu.

Tik kas ketvirtas žmogus sutiktų visiškai atsisakyti fizinės darbos vietos – tai atskleidė „Bitės“ užsakymu atliktas tyrimas apie tai, kaip dirbsime po pandemijos. Kaip keičiasi darbuotojų požiūris į darbą, kalbėsime su „Bitės“ žmonių ambasados vadove Egle Staniulione.

Užšalę ežerai ir kiti tvenkiniai vilioja ir ledinės žūklės mėgėjus, ir norinčius tiesiog pasivaikščioti ar pačiuožinėti. Tad reportaže matysite gyvybiškai vertingą pamokėlę, kaip elgtis netyčia įlūžus į ledinį vandenį: išlipti galima per 10 minučių, neprarasti sąmonės – net valandą.

Delfi ryte“ skambės muzika – išgirsite Evitos Cololo naujausios dainos vaizdo klipą ir kalbėsime su pačia Evita apie tai, kaip sekasi kurti ir gyventi karantino sąlygomis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai