Delfi rytas. Lietuvos lankytinų vietovių spragos – atgyvenę tualetai, turistiniai objektai nesuprantami užsieniečiams: kaip spręsti šias problemas ir kada jų nebeliks? (8)

35663
2021 lapkričio mėn. 25 d. 09:00
Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ š. m. rugpjūčio mėnesį atliko išsamų Lietuvos turistinių objektų vertinimą. Jo metu ne tik išskirti patraukliausi, geriausių įvertinimų susilaukę šalies lankytini objektai, bet ir konstatuotos opiausios turistinės problemos. Plačiau apie tyrimą laidoje kalbamės su „Keliauk Lietuvoje“ direktoriumi Daliumi Morkvėnu ir Nacionalinės turizmo verslo asociacijos prezidente Žydre Gaveliene.

M360 redaktorė Jūratė Žuolytė pristatys rubrikos naujienas ir pokyčius.

O tradicinėje ketvirtadienio rubrikoje „Knygų klubas“ knygų ekspertė Vitalija Maksvyte pristatys nepaprastai stiprias ir vertingas knygas.

Rubrikoje „Atostogenas“ diskutuosime apie kelionių aktualijas ir aiškinsimės kaip Covid-19 pandemija pakeitė europiečių keliones ir, kodėl dabar savo atostogas daugelis planuoja kitaip. Plačiau apie pasikeitusius keliautojų įpročius kalbėsime su bendrovės „Microsoft Lietuva“ generaliniu direktoriumi Simonu Černiausku ir kelionių organizatoriaus „Novaturas“ vadove Audrone Keinyte.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai