Delfi rytas. Lietuva mini laisvės nuo mokesčių dieną: kuo ji ypatinga šiemet? (0)

26963
2022 birželio mėn. 6 d. 11:00
Šiandien Lietuvoje minima laisvės nuo mokesčių diena, tačiau šiemet ją minime vėliau nei įprastai. Kuo ji ypatinga šiemet? Apie tai laidoje kalbamės su Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidente Elena Leontjeva ir instituto tyrimų vadovu Robertu Bakulu.

Kiekvienas mūsų įvairiais gyvenimo laikotarpiais turime įvairių poreikių, norų, įsipareigojimų, galimybių, todėl nėra ir negali egzistuoti kokia nors stebuklinga darbo ir asmeninio gyvenimo formulė, kuri tiktų kiekvienam. Tačiau projekto „Daugiau balanso“ iniciatoriai sukūrė įrankį, kuriuo galėsima apskaičiuoti, kokia galėtų būti jūsų darbo ir asmeninio gyvenimo formulė. Plačiau apie šį įrankį kalbamės su projekto vadove Mintaute Jurkute.

Iki 2050-ųjų Lietuva siekia tapti klimatui neutralia šalimi. Prie šio tikslo prisijungia ir verslas. Su kokiais iššūkiais verslas susiduria priimant tvaresnius sprendimus šiandien kalbamės su „Rimi Baltic“ socialinės atsakomybės strategijos ir vystymo vadovu Liudviku Aleliūnu ir „Schneider Electric“ vadovu Denis Gacicha.

Artėjančio Vilniaus jubiliejaus proga po Lietuvos miestus kelionę pradėjo šiuolaikinių technologijų reginys-misterija „Vilniaus sapnas“. Ko tikėtis jo žiūrovams laidoje papasakos „Go Vilnius“ vadovė Inga Romanovskienė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai