Delfi rytas. Kuriam šeimininkui jo augintinis uždirbs naujausią „iPhone“: gyvūnų nuotraukų konkurso nugalėtojų skelbimas (0)

30675
2021 gruodžio mėn. 1 d. 11:00
30-ies metų jubiliejų švenčianti „KIKA“ įmonių grupė kvietė visus mylinčius gyvūnų šeimininkus dalyvauti konkurse „Už meilę augintiniams“. Tereikėjo su „Delfi“ skaitytojais pasidalinti savo augintinio nuotrauka, o šiandien sužinosime, kas laimės vertingus prizus. Su manimi – „Delfi“ kanalo „Letena“ redaktorė Brigita Ragickaitė ir „KIKA“ rinkodaros skyriaus vadovė atstovė Greta Savickaitė.

Kas investuoja Lietuvoje, kokie investuotojų portreto skirtumai Baltijos šalyse ir kam mūsų šalyje priklauso investicijos – vyrams ar moterims? Į šiuos klausimus mums padės atsakyti SEB banko Baltijos šalių taupymo ir investavimo srities vadovas Gediminas Milieška.

Besiruošiant šventiniam laikotarpiui išskirtinio turinio platforma „Delfi Plius“ ir prekybos centras internete „Pigu.lt“ skelbia kalėdinę akciją, apie kurią daugiau šį rytą pasikalbėsime su Delfi rinkodaros vadovu Irmantu Matilioniu ir „Pigu.lt“ rinkodaros vadovu Edgaru Kačerausku.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai