Delfi rytas. Koronaviruso atvejų mažėjimas Lietuvoje „užstrigo“: kaip tai paveiks laukiamus karantino ribojimų švelninimus? (5)

96175
2021 m. vasario 22 d. 08:32
Naujų koronaviruso atvejų mažėjimo greitis Lietuvoje pradėjo sparčiai lėtėti. Ar verta nerimauti ir kaip tai gali paveikti laukiamus karantino ribojimų švelninimus? Apie tai laidoje kalbės „Euromonitor International“ duomenų mokslininkas, premjerės sudarytos Nepriklausomų ekspertų patariamosios tarybos narys Vaidotas Zemlys-Balevičius.

Dėl karantino į gegužę nukėlus kasmetę Vilniaus knygų mugę leidyklos susitarė vasario mėnesį surengti virtualią knygų šventę – Knygų savaitę. Ką paruošė šis virtualus renginys papasakos leidyklos „Baltos lankos“ vadovė Kotryna Žukaitė.

Praėjusiais metais pasikeitė beveik visos gyvenimo sritys ir tai, kas influencerių pasaulyje vyko prieš pandemiją, nebūtinai vyksta per pandemiją. Kyla svarbus klausimas: ar pandemija turėjo įtakos influencerių rinkodarai? Apie tai kalbėsimės su skaitmeninės rinkodaros agentūros „SuperYou“ vadovu Mindaugu Lataičiu ir verslo plėtros vadove Gintare Surgutanovičiene.

Programa „Renkuosi mokyti“ vėl kviečia svajojančius apie mokytojo darbą prisijungti ir išbandyti save pedagoginėje veikloje. Apie tai, ką programa gali pasiūlyti jaunam žmogui, ir kodėl verta pasinaudoti šia galimybe, papasakos „Renkuosi mokyti“ alumnas, Vilniaus Šilo mokyklos mokytojas Artur Markevič.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai