Delfi rytas. Koronaviruso atvejai krenta sėkmingai, bet neramina lėtėjantys vakcinacijos tempai: ar jau reikėtų imtis skatinimo priemonių? (2)

107048
2021 m. birželio 14 d. 08:28
Laidoje „Delfi rytas“ duomenų mokslininkas Vaidotas Zemlys-Balevičius aptars pandeminius skaičius ir tai, kas pasikeitė per savaitę.

Šiandien, birželio 14-ąją Lietuvoje minima Gedulo ir vilties diena, tremtyje žuvusiems lietuviams atminti. Tam šiemet tradiciškai skelbiama Visuotinė tylos minutė bei tęsiama akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“. Kaip visi norintys gali prisijungti prie šios iniciatyvos laidoje papasakos projekto „Misija Sibiras“ vadovė Aistė Eidukaitytė.

Vytenio g. 1 stovintis apleistas pastatas yra apipintas paslaptimis – tūkstančiai norėtų patekti į Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamento vidų, tačiau ši privilegija tenka vos keletui asmenų. Apie pasvajojimą, kad kas nors į šį pastatą įleis asmenį su fotoaparatu, nebuvo nė kalbos. Tačiau ten patekti ir parengti išskirtinį fotoreportažą pavyko fotografui Augustui Didžgalviui. Kaip jam tai pavyko ir ką ten išvydo?

Turbūt daugelis bent kartą gyvenime esate patyrę pavojingą nutikimą vairuojant. O dabar pasidalinę šia patirtimi su kitais galite laimėti „iPhone“ telefoną bei draudimą metams. Daugiau apie pavojingas situacijas kelyje, konkursą ir socialinę iniciatyvą „NežVairuok!“ laidoje kalbėsime su vairavimo instruktoriumi Andriumi Bonakeriu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai