Delfi rytas. Kodėl už būsto paskolą lietuviai moka didžiausias palūkanas visoje euro zonoje ir kaip jos dar gali kisti (0)

38445
2023 sausio mėn. 17 d. 11:00
būsto paskolas lietuviai moka didžiausias palūkanas visoje euro zonoje. Ekonomistai sako, kad nekilnojamojo turto paskolų palūkanos yra didžiausios per visą istoriją, jau peržengė 4 procentus. O apklausos rodo, kad EURIBOR didėjimo pasekmes jaučia net penktadalis gyventojų, didžiausią įtaką jaučia jauni didžiųjų mietų gyvenytojų. Daugiau apie tai kalbame su ekonomistu Mariumi Dubnikovu.

Žiemai persiritus į antrą pusę, pasikalbėsime, kokios šildymo kainų tendencijos šiemet ir ko dar galime tikėtis. Su mumis – Lietuvos energetikos agentūros vadovas Virgilijus Poderys.

Minint Sausio 13-ąją Lietuvos kino teatruose pasirodė Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos bendros gamybos vaidybinis ilgametražis filmas „Sausis“. Tai – autobiografinis žvilgsnis į dešimtojo dešimtmečio pradžios politinę suirutę, pakeitusią buvusios Sovietų Sąjungos žmonių gyvenimus ir Baltijos šalių likimus. Daugiau kalbėsime su filmo garso režisieriumi Jonu Maksvyčiu ir prodiuseriu Kęstučiu Drazdausku.

Vakar iš Dakaro į Lietuvą sugrįžo dar kartą istorinę vietą šaliai iškovojęs Rokas Baciuška. Laidoje – interviu su lenktynininku.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai