Delfi rytas. Ko tikėtis iš galimybių paso ir kas keisis startavus Europos žaliajam pasui (1)

40838
2021 m. gegužės 21 d. 08:54
Nuo pirmadienio Lietuvoje startuoja galimybių pasas – ko tikėtis Lietuvai ir kaip sekasi kitoms šalims, kur jie jau veikia, pasikalbėsime su Teisingumo ir viešojo valdymo reformų ekspertu Dovydu Vitkausku.

Šią savaitę minima Tarptautinė hipertenzijos diena. Šią ligą suvaldyti galima, tačiau sveikatos specialistai sako, kad ne visi žmonės žino, kad serga šia liga, o net ir žinantys neretai vengia gydymo. Apie tai daugiau — pokalbyje su „Gintarinės vaistinės“ vaistininku Tadu Labanausku.

Neretai tokie produktai kaip įvairios sėklos, uogos, žolelės, tam tikros daržovės ar vaisiai yra įvardijami kaip supermaistas. Ar iš tiesų tam tikri produktai yra savo savybėmis ypač pranašesni už kitus ir kaip į savo racioną įtraukti tokio maisto, kalbėsime su gydytoju dietologu Edvard Grišin.

„Delfi ryte“ – premjera. Jonas Nainys pristatys naują kūrinį „Be Right Back“.

Vakar įvyko antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis ir jau žinome visas šalis, kurios pasirodys šeštadienį didžiajame muzikos konkurso finale ir su kuriomis konkuruos Lietuvos atstovai grupė „The Roop“. Tiesiogiai iš Roterdamo apie eurovizines nuotaikas kalbėsime su kolege Gintare Urnikiene.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai