Delfi rytas. Karantinas gerokai keičia kalėdinę nuotaiką: kas šįmet bus kitaip (0)

34837
2020 m. lapkričio 25 d. 21:30
Karantinas aukštyn kojomis apvertė ne vieno gyvenimą. Ir nors pandemija, rodos, nesirinko, „Sodra“ skaičiuoja, kad dėl jos pasekmių labiau nukentėjo moterys.

O ar jau matyti, kaip karjeros ir darbų planus daugeliui perbraižė ir antrasis karantinas? Apie tai laidoje kalbėsime su „Sodros“ Statistikos, analizės ir prognozės skyriaus patarėja Kristina Zitikyte.

Vėliau laidoje – pokalbis apie didžiųjų švenčių laukimą. Jau šį savaitgalį pagrindines miesto eglutes įžiebs ir Vilnius, ir Kaunas. Vis dėlto, šventės šįmet bus kitokios – nebeliks įprastų kalėdinių mugių, nešurmuliuos minios, laukdamos tos lemtingos minutės, kai sužibs eglės pagrindinėse miestų aikštėse. O kas dar bus kitaip ir kuo visus nustebins kasmet įspūdingas šventes miestuose sukuriantys kauniečiai ir vilniečiai?

Apie tai laidoje kalbėsime su projekto „Kalėdos sostinėje“ vadovu Pauliumi Jurgučiu ir Kauno miesto mero patarėju Tomu Jarusevičiumi.

Laidoje taip pat atsakysime į klausimą, kodėl įprasta žmogaus temperatūra yra laikoma maždaug 36 laipsniai su puse ir kokių naujų atradimų apie vidutinę žmogaus temperatūrą turi mokslininkai. Apie tai pasakos mokslo žurnalistė Goda Raibytė.

O laidos pabaigoje – tradicinė ketvirtadienio rubrika „Knygų klubas“. Šį kartą su literatūros apžvalgininke Lina Buividavičiūte kalbėsime apie knygas jaunimui.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai