Delfi rytas. Kaip atskirti peršalimą, gripą bei koronavirusą ir kada kreiptis į gydytojus? (0)

26168
2022 spalio mėn. 5 d. 11:00
Pastaruosius kelerius metus kaskart sukosėję ar pradėjus perštėti gerklę pagalvodame apie COVID-19, tačiau ir paprasti peršalimai niekur nedingo, o už juos pavojingesnis gripas taip pat pradeda savo sezoną. Taigi kaip atskirti – peršalimas, gripas ar koronavirusas? Apietai pokalbis su šeimos gydytoju Valerijumi Morozovu.

Apie sėkmę kalbėti yra lengva ir malonu, o nesėkmes istorijos dažnai nutylimos. Tačiau, kiekviena nesėkmė turi savo pamoką ir jas geriau išmokti ne savu kaliu. Laidoje projekto „Fail Nights” iniciatorė Simona Laicionaitė papasakos, kodėl verta kalbėti ne tik apie sėkmę.

Spalio 17–18 d. dienomis portale „Delfi“ tiesiogiai vyks atsakingo verslo konferenciją „Tvarumo kursas“, kurios tikslas, kad tvarumas taptų ne tik pokalbių tema, tačiau ir veiksmų planu. Viena iš konferencijos pranešėjų Rūta Gaudiešienė, įmonių reputacijos valdymo ekspertė, pasidalins įžvalgomis, kaip susikurti tvarią reputaciją ir įvaizdį.

Kaip išsirinkti tinkamą karjeros kelia, kodėl svarbu pasimatuoti profesijas ir su kokiais iššūkiais šiandien susiduria darbo ieškantis jaunimas – visos šios temos bus gvildenamos virtualiai vykstančiame renginyje „Užsikrauk karjerai!“, o laidoje jas aptarsime ir su Vilniaus universiteto partnerystės profesoriumi Vytautu Ašeriu ir Mildą Pastukaitytė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai