Delfi rytas. Ką JAV prezidento rinkimų rezultatas reikš Lietuvai ir pasauliui?Kaip nepriaugti svorio per antrąjį karantiną (2)

46902
2020 m. lapkričio 4 d. 08:59
JAV lapkričio 3 d. rinkosi, kas ateinančius ketverius metus valdys šalį — dabartinis prezidentas respublikonas Donaldas Trumpas ar demokratas Joe Bidenas. Apie galimus rinkimų rezultatus, suskaičiavus lemiamų valstijų balsus ir išrinkto prezidento įtaką JAV, pasauliui ir Lietuvai kalbame su viešųjų ryšių ekspertu Mykolu Katkumi.

Sveikatos specialistai nuogąstavo, kad per pirmąją pandemijos bangą pavasarį nemaža dalis žmonių dėl streso ir užsidarymo namie priaugo svorio. Jau šią savaitę Vyriausybė turėtų įvesti nacionalinį karantiną antrą kartą, tad kaip išvengti papildomų kilogramų šįkart, kalbame su gydytoja dietologe Barbora Jarašūne, kuri lapkritį kviečia priimti antistresinės dietos iššūkį.

Šiandien LR Vyriausybė pristatys naujausią nutarimą, kuriuo nuo šeštadienio įves visuotinį karantiną – kartu su naujais apribojimais bus draudžiama ir kino teatrų veikla. Tad šiandien prasidedantis Europos šalių kino forumas „Scanorama“ persikels į virtualią kino platformą. Apie forumo iššūkius ir filmus, kuriuos pamatysime, kalbame su „Scanorama“ programos koordinatoriumi Dmitrij Gluscevskij.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai