Delfi rytas. Juodojo penktadienio išpardavimai: kaip klaidinami pirkėjai? (0)

35672
2021 m. lapkričio 23 d. 08:37
Rudens pabaigoje Jungtinėse Amerikos Valstijos prasideda kalėdiniai išpardavimai, visame pasaulyje žinomi kaip „juodasis penktadienis“. Net kelias savaites prekybininkai reklamuojasi apie išskirtines nuolaidas, o ar iš tiesų verta apsipirkti ir ar įmanoma sutaupyti šioje akcijų ir nuolaidų fiestoje, šį rytą klausime Vartotojų teisių apsaugos tarnybos vadovės Neringos Ulbaitės.

Grupė „Biplan“ ir portalas „Delfi“ šiemet dovanoja išankstinę kalėdinę dovaną – akustinį, šiltą ir šventišką grupės koncertą Jūsų pasirinktoje vietoje. Konkurse gali dalyvauti visi, tiek svajojantys apie asmeninį muzikantų pasirodymą savo namuose, tiek ir norintys nustebinti mylimus žmones bei koncertą padovanoti jiems. Apie gražią kalėdinę dovaną daugiau papasakos „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas ir gitaristas Olegas Aleksejevas.

Šiandien startuoja nemokama asmeninių finansų konferencija „Mano investicija“ portale „Delfi“. Daugiau apie tai kalbesime su „Delfi“ Konferencijų ir renginių skyriaus vadove Sandra Meškauskaite-Stepšiene.

Pasaulio mokslininkai inicijavo plataus masto tarptautinį sekso tyrimą, kuris pradedamas vykdyti ir Lietuvoje. Jo tikslas – gauti naujų mokslinių žinių apie įvairių kultūrų seksualinio elgesio ypatumus ir padėti spręsti klausimus, kurie svarbūs kalbant apie asmens seksualinę sveikatą. Plačiau apie tai šį rytą kalbėsime su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Neuromokslų instituto klinikiniu psichologu dr. Juliumi Burkausku ir Neuromokslų instituto Elgesio instituto laboratorijos mokslininke prof. dr. Vesta Steibliene.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai