Delfi rytas. „Instagramiškiausios“ Lietuvos vietos ir vieno laukiamiausių lietuviškų filmų premjera (1)

2020 m. birželio 26 d. 08:21
Birželio 26-oji – pasaulinė kovos su narkomanija diena. Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centro 2019 metų duomenimis, neteisėtų narkotikų bent kartą yra bandę 96 milijonai suaugusių Europos Sąjungos gyventojų. Lietuvoje tais pačiais duomenimis šis rodiklis yra dukart mažesnis nei bendras vidurkis. Tad apie realia situaciją Lietuvoje, narkomanijos problemą pasikalbėsime su viešosios įstaigos „Socialiniai paramos projektai“ direktore Reda Sutkuviene.

„Instagram“ aktyviems vartotojams – geros žinios. „Keliauk Lietuvoje“ kartu su Lietuvos turizmo informacijos centrais parengė sąrašą fotogeniškiausių Lietuvos vietų, kurios tikrai vertos nuotraukos. Kur juos rasti, mums papasakos „Keliauk Lietuvoje“ produktų ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Šiandien po ilgo laiko atsidaro kino teatrai. O su šia gera žinia pasirodo, ko gero, vienas laukiamiausių lietuviškų filmų — režisieriaus ir scenaristo Karolio Kaupinio „Nova Lituania“. Tad kalbame su filmo prodiusere Marija Razgute.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi