Delfi rytas. Į „juodąją“ zoną patekęs Vilnius nori daugiau vakcinų: kaip apskaičiuojamas dozių poreikis ir kas sprendžia kiek vakcinų gaus savivaldybės? (0)

43645
2021 m. kovo 25 d. 08:04
Atnaujinus ir gerokai praplėtus skiepijamo prioritetus, o kai kuriems Lietuvos miestams juoduojant dėl didelio susirgimų skaičiaus, kai kurioms savivaldybėms kilo klausimų apie vakcinų paskirstymą. Kaip apskaičiuojamas vakcinų dozių poreikis ir ar savivaldybės gali keisti skiepijamų žmonių eilę? Apie tai kalbėsime su SAM Elektroninės sveikatos sistemos ir informacinių išteklių skyriaus vyriausiuoju specialistu Luku Galkumi.

Jau rytoj Vilnius turės savo miesto muziejų. Kam skirtas ir koks bus Vilniaus miesto muziejus laidoje papasakos jo direktorė Rasa Antanavičiūtė.

Taip pat domėsimės Eurovizijos aktualijomis. Ir kas apie šį konkursą gali daugiau papasakoti jei ne „Eurovizijos“dainų konkurso gerbėjų klubo atstovas Justas Buivydas? Jo teirausimės – kas yra didžiausi Lietuvos konkurentai ir kokie „The Roop“ šansai laimėti šių metų Euroviziją.

O tradicinėje ketvirtadienio rubrikoje „Knygų klubas“, Lietuvos autorių knygas pristatys knygų ekspertė Vitalija Maksvytė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai