Delfi rytas. Greitieji antigenų testai: kam būtų atliekami, koks veiksmingumas ir ką pakeistų pandemijos valdymear per Kalėdas sulauksime sniego? (1)

34354
2020 m. lapkričio 17 d. 08:59
Kokia laukia žiema? Ar po gana šilto rudens sulauksime speigų ir ar per Kalėdas galime tikėtis sniego, kalbėsime su Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos klimatologu dr. Donatu Valiuku.

Vis dar augant naujų užsikrėtusiųjų COVID-19 skaičiui, Sveikatos ekspertų taryba siūlo keisti testavimo streategiją ir didesne apimtimi naudoti greituosius antigenų testus. Kiek tai galėtų būti veiksminga ir ką pakeistų pandemijos valdymo procese — pokalbis su Vilniaus universiteto mokslo prorektore prof. Edita Sužiedėliene.

Tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje atviri biurai išstūmė privačius kabinetus. Taip kur kas paprasčiau bendrauti, vis tik atvirose darbo vietose gali būti ir daugiau triukšmo. Lietuvoje pirmą kartą buvo atliktas pilotinis tyrimas, kuris parodė, kad triukšmas darbe gali turėti įtakos dėmesingumui, motyvacijai ar net streso lygiui. Apie patį tyrimą ir jo rezultatus papasakos su KOG rinkodaros ir komunikacijos mokslų instituto vadovė dr. Eleonora Šeimienė ir „Huawei“ produktų vadovas Lietuvoje Šarūnas Urbonas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai