Delfi rytas. Galimybių pasas: kaip jis veiks ir kada galėsime juo naudotis? (0)

45589
2021 m. balandžio 15 d. 08:02
Trečiadienį Vyriausybei Ekonomikos ir inovacijų ministerija pristatė galimybių paso idėją. Siūloma, kad persirgusiems, paskiepytiems nuo koronaviruso asmenims ir žmonėms, turintiems neigiamą testo rezultatą galėtų būti taikomos švelnesnės karantino režimo priemonės. Kaip šis pasas veiks ir kada galėsime juo naudotis? Apie tai laidoje kalbėsime su Ekonomikos ir inovacijų ministrės patarėju Karoliu Žemaičiu.

Nors dažnai manoma, kad suaugusieji geriau žino, ko reikia vaikams, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba nusprendė suburti Vaikų tarybą, kuri atstovautų tik vaikų balsui ir būtų išgirsta, kokiomis nuotaikomis gyvena Lietuvos vaikai. Ką veiks mažieji patarėjai ir kas jais gali tapti, papasakos Tarnybos vadovė Ilma Skuodienė.

Jau šį vakarą gyvų koncertų ištroškę klausytojai turės neeilinę progą, savo mylimą muziką išgirsti gyvai. Vilniuje vyksiančio Saulės kliošo koncerto bilietai jau iššluoti, tačiau tokių renginių bus ir daugiau. Kaip jie vyksta ir ko tikėtis žiūrovams pasakos „Showart“ vadovas Artūras Trofimovas.

Pandemijos metais atlikėjas Kazimieras Likša įnirtingai kuria, rašo naują muziką ir ruošiasi naujo albumo pristatymui, o paskutiniai keli mėnesiai muzikantui buvo itin aktyvūs - jis pristatė 4 dainas iš būsimo albumo, o laidoje pristatys naują kūrinį „Pasilik su manim“ su orkestru.

O tradicinėje ketvirtadienio rubrikoje „Knygų klubas“ svečiuosis vaikų literatūros specialistė Eglė Baliutavičiūtė kuri papasakos, apie knygas skirtas mažiesiems skaitytojams.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai