Delfi rytas. Darbo rinkos pokyčiai: dėl kokių specialistų darbdaviai pešis 2023-iais ir ar metas keisti darbą (0)

22879
2022 gruodžio mėn. 12 d. 11:00
Vilniaus Rotušėje įžiebta mažiausia kalėdinė eglė – „Maisto bankas“ kartu su reklamos agentūra „All Caps“ skatina nešvaistyti maisto ir skelbia kampaniją „Mažinkime Kalėdas“. Daugiau apie tai pasikalbėsime su „Maisto banko“ vadovu Simonu Gurevičiumi.

Pasikalbėsime apie tai, kaip kitąmet keisis darbo rinkos tendencijos – kokios įmonės samdys daugiausiai darbuotojų, dėl kokių darbuotojų bus daugiausiai konkuruojama, o kur darbo perspektyvos prastesnės. Apie tai papasakos vadovų paieškos įmonės „Master Class Lietuva“ Laura Duksaitė-Iškauskienė.

Kalėdos gali būti gražios jas sutinkant taupiau ir tvariau. Šiemet dėl rekordiškai aukštos infliacijos ekonomistai pataria per daug neišlaidauti ir prisiminti tikrąją Kalėdų esmę - laiką su artimaisiais. Titas Atraškevičius domėjosi kaip namų puošybai išleisti mažiau, tačiau kartu susikurti ir jaukia aplinką gražiausioms žiemos šventėms

Grįžti pas buvusįjį ar pradėti naują gyvenimo etapą: santykių ekspertas pasakė, kada verta santykiams duoti antrą šansą ir Daugelis psichologų sako, kad erotiniai sapnai yra visiškai normalu, tik jų nereikėtų interpretuoti tiesiogiai. Santykių ekspertas Darius Ražauskas patarė, kaip į juos reaguoti ir ką jie galėtų signalizuoti.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai