Delfi rytas. Dar arčiau žiūrovų: Delfi drauge su „Caffeine“ atidaro televizijos studijos kavinę (0)

31913
2021 m. birželio 29 d. 08:30
Šiandien pristatysime naują studiją, į kurią visai liepai persikelia laida „Delfi rytas“. Nuo šiol „Delfi“ televizija dar arčiau žiūrovų – kartu su „Caffeine“ sujungusi jėgas „Delfi TV“ pristato „TV Coffee House“. Apie visa tai — pokalbis su „Delfi“ konferencijų ir renginių skyriaus vadove Sandra Meškauskaite-Stepšiene ir „Reitan convience Lithuania“ generaliniu direktoriumi, kitaip – Caffeine vadovu Vigintu Bartaševičiumi.

Nors seniai įrodyta, kad didžiausias plaučių vėžio rizikos veiksnys yra rūkymas, daugiau nei pusė moterų, susirgusių šia liga, nerūkė niekada, prognozuojama, kad po 20-ies metų plaučio vėžio atvejų pasaulyje skaičius išaugs iki 30-ies milijonų. Apie ligos priežastis ir galimybes Lietuvoje kuo anksčiau diagnozuoti šį vėžį, kalbėsime su Nacionalinio vėžio instituto gydytoja pulmonologe Vaida Gedvilaite.

Nusikelsime į tarptautinę šiuolaikinio dizaino parodą „Personal Scale". Apie tai daugiau papasakos šiuolaikinio meno ir dizaino galerijos „Vartai“ direktorė Toma Monginė.

Daugiau nei savaitę Lietuvą svilino karščiai, sinoptikai įspėja, kad termometro stulpelis virš 30-ies laipsnių dar šią vasarą turėtų pakilti ne kartą. Karštis vargina žmones, bet gali būti mirtinai pavojingas augintiniams, tad apie tai pasikalbėsime su gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ komunikacijos vadove Diana Makarovaite.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai