Delfi rytas. Balti ar rudi: mitybos mokslininkė paaiškins, kokius kiaušinius rinktis sveikiausia (0)

24671
2023 kovo mėn. 29 d. 11:00
Nesėkmės baimė – būtent tai labiausiai trukdo moterims imtis verslo. SEB banko iniciatyva atliktas tyrimas parodė, kad ši baimė trukdo net trečdaliui moterų ir tik 12 proc. vyrų. Daugiau apie šį tyrimą pasikalbėsime SEB banko Verslo klientų paslaugų departamento direktore Rūta Gucu.

Didžioji dalis Lietuvos gyventojų apsipirkinėdami Velykoms teigia ieškantys baltų kiaušinių, tačiau juos renkantis reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į estetiką, bet ir į gyvūnų gerovės aspektus. Tad ruošiantis Velykoms, pasikalbėkime, kaip išsirinkti etiškai augintų vištų kiaušinius ir apskritai tvariau sutikti šią šventę. Su mumis – mitybos mokslininkė Lauryna Nelkienė ir organizacijos „Tušti narvai“ vadovė Gabrielė Vaitkevičiūtė.

Su tvarumu susijusios profesijos ir specialybės – vienos iš tų, kurios laikomos perspektyviausiomis ateityje. Delfi iniciatyva „Tvari Lietuva“ kviečia apsilankyti parodoje „Karjera&Studijos“ konferencijų centre „Litexpo“, kur kovo 30 d. turės Tvarios karjeros sceną ir joje kvies daugiau sužinoti apie karjeros galimybes tvarumo sektoriuje. O daugiau apie tai šįryt kalbėsime su „Tvarios Lietuvos“ vadove Rugile Matusevičiūte ir parodos organizatore Egle Puodžiūte.

Velykos jau ne už kalnų. O ar teko galvoti, kaip šiais metais marginsite kiaušinius? Galbūt kasmet dažote juos savo pamėgta technika? Ilgamete kiaušinių margintoja kviečia išbandyti tradicinį būdą - vašką. Plačiau apie šį marginimo meną reportaže pasakoja Akvilė Bružinskaitė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai