Delfi rytas. Ar Lietuvoje vis dar toleruojamas seksualinis smurtas prieš moteris?nematyti kadrai iš Vanago ir Drobiazko gyvenimo: svajonę pražudęs kritimas (0)

37180
2020 m. lapkričio 25 d. 09:15
Lapkričio 25-ąją pasaulis mini Tarptautinę kovos su smurtu prieš moteris dieną. Europoje 2014 metais vykdytos apklausos parodė, kad ES viena iš 10 moterų nuo 15 metų yra patyrusi seksualinį smurtą, o viena iš 20 buvo išžaginta. Tad apie situaciją Lietuvoje, seksualinio smurto aukų problemas ir galimybę joms padėti kalbėsime su Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centro vadove dr. Dalia Puidokiene.

Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko tradiciškai prieššventiniu laikotarpiu kviesdavo visus dailiojo čiuožimo gerbėjus į vieną ilgiausiai rengiamų ledo šou projektų Europoje „Liepsnojantis ledas“, tačiau viskas sustojo ir Kalėdos iš tiesų liko ANT LEDO. Todėl šiemet susitiksime saugiai, per atstumą, nes visos šou emocijos keliasi į DELFI!

Nuo lapkričio 18 dienos savo skaitytojus ir žiūrovus kviečiame į neeilinę kelionę po šou užkulisius, o organizatorių bei šou dalyvių lūpomis pasakojame dar niekam negirdėtas, kvapą gniaužiančias, kartais ir pikantiškas istorijas, nutikusias per visus 18 „Liepsnojančio ledo“ metų.

Šio projekto išskirtinis turinys yra įžanga į Kalėdų metu vyksiančią filmo premjerą. Tad kviesime kartu pasidomėti dailiojo čiuožimo šokėjų gyvenimu.

Minėdama pirmojo savo albumo „Deivės“ metines, atlikėja Evgenya Redko ta proga savo gerbėjams dovanoja akustinę dainos „Mantra“ versiją. Laidoje ją išgirsime ir kalbėsime su pačia atlikėja.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai