Delfi rytas. 5-11 metų vaikų skiepijimas nuo COVID-19 prasidės dar šiemet: prof. Usonis paaiškina, ką reiktų žinoti

35539
2021 lapkričio mėn. 29 d. 11:00
Europos vaistų agentūrai rekomendavus skiepyti 5-11 metų vaikus nuo COVID-19 ligos, Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė, kad tokio amžiaus vaikų skiepijimas prasidės dar šiemet. Daugiau apie tai pasikalbėsime su profesoriumi Vytautu Usoniu.

Vilnius ir Kaunas šeštadienį įžiebė pagrindines Kalėdų egles. Dizainerio Dominyko Koncevičiaus kurta sostinės eglė šiemet simbolizuoja baltą žiemą ir šviesias Kalėdas, ją puošia 96 įvairaus dydžio ir raštų skirtingos snaigės. Na o ne pirmus metus Kauno miesto pagridninę eglę kurianti menininkė Jolanta Šmidtienė šįkart Rotušės aikštę pavertė rojaus sodu – ir eglę, ir aikštę puošia net 600 drugelių. Kasmet po įžiebimo šventės kyla klausimas – kuri eglutė gražesnė? O šįryt jas panagrinėsime su florist Mantu Petruškevičiumi.

Retas susimąsto, ar perkamas staliukas yra pagamintas iš perdirbtos medienos, o tie, kurie ieško prekių, pagamintų iš perdirbtų medžiagų, žino, kad už tai jiems reikės susimokėti. Mat, nors visame pasaulyje ir Lietuvoje skatinami žiedinės ekonomikos principai, gaminiai iš perdirbtų medžiagų yra kur kas brangesni. Kodėl – „Delfi būstas“ redaktorė Justina Maciūnaitė rubrikoje „Žaliai“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai