DELFI Diena. Konservatorių vertybės pagal Dagį ir Navicką bei kaip pasikeis miestai padidinus taršos mokesčiusvyksta apklausa (14)

20246
2019 m. birželio 27 d. 09:20
Rimantas Jonas Dagys, kurio narystė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijoje yra sustabdyta metams, teigia, kad konservatoriai nebesilaiko pamatinių savo principų, nors su tuo nesutinka konservatorius Andrius Navickas.

Laidoje „DELFI Diena“ – pokalbis su Seimo nariais apie konservatorių vertybes ir R. J. Dagiui mestus kaltinimus veikimu prieš kolegas konservatorius.

Antroje laidos dalyje – taršos mokesčių didinimo planas. Kaip tai paveiks gyventojus ir ar miestai bus skirstomi į atskiras mokamas zonas? Apie tai laidoje kalbėsime su Vilniaus miesto savivaldybės įmonės „Vilniaus planas“ laikinuoju Analizės ir modeliavimo poskyrio vadovu Alvydu Karaliumi, Aplinkos ministerijos Taršos prevencijos politikos grupės vyr. specialistu Pauliumi Žvirbliu ir Susisiekimo ministerijos Kelių transporto ir oro politikos grupės patarėju Vidmantu Pumpučiu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai