„Boso valanda su S. Jovaišu“: M. Horbačauskas apie komandinę dvasią ir kavos kambarėlį (3)

2064
2016 m. liepos 22 d. 09:14
Kiekvienas didelės įmonės vadovas nori savo komandą nuolat motyvuoti ir kartu siekti pačių aukščiausių rezultatų. Tačiau kaip to siekti? „Reikia būti ne vadovu, o treneriu, kuris paruošia ir įkvepia kolegą bei jo rankoms patiki tolimesnį žaidimą“, - sako „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas.

Anot pašnekovo, norint sėkmingai sutarti su kolektyvu būtina skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą. „Mano pirmas darbas pradėjus vadovauti įmonei buvo kavos kambarėlis, kuriame darbuotojai galėtų atsipūsti ir tiesiog pasišnekučiuoti“, - pokalbio metu pasakojo vadovas.

Daugiau apie tai, kaip tinkamai bendrauti su savo darbuotojai bei kaip juos nuolat motyvuoti laidoje.

Į DELFI TV eterį grįžusi laida „Boso valanda su S. Jovaišu“ šį sezoną atsinaujina. Vedėjas garantuoja, jog laidoje bus kalbamasi ne tik su stambų verslą plėtojančių įmonių vadovais. Šį sezoną daugiau dėmesio bus skiriama smulkiam ir vidutiniam verslui.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu bei vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga“, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi