„Boso valanda su S. Jovaišu”: J. Morkūnas apie 20 metų trunkantį renginių organizavimo verslą (2)

5377
2016 m. lapkričio 3 d. 18:17
Šios savaitės „Boso valanda su S. Jovaišu” svečias Jogaila Morkūnas visuomenei dažniausiai pristatomas kaip verslininkas ir renginių organizatorius. Tačiau jau pačioje interviu pradžioje pašnekovas pabrėžia, kad renginių organizavimas ir yra jo pagrindinis verslas, kuriuo jis sėkmingai užsiima jau 20 metų.

Vietoje nenustygstantis ir žodžių kišenėje niekada neieškantis J. Morkūnas yra įsitikinęs, kad jeigu žmogus neturi įgimtų savybių, tokių kaip kūrybiškumas, sugebėjimas įžvelgti netgi menkiausias smulkmenas, ir sugebėjimas liežuviu ne tik taukšti, o kalbėti įtaigiai ir parduoti, toks žmogus tiesiog negali dirbti renginių organizatoriumi.

Apie tai ko reikia, kad renginiai būtų sėkmingi, iššūkius, su kuriais susiduria renginių organizatoriai ir kaip juos įveikia bei apie renginių organizavimo verslo perspektyvą sužinosite šioje laidoje.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu” aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu ir vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga”, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu” paskyros socialiniame tinkle „Facebook”!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai