„Boso valanda su S. Jovaišu”: E. Kinderis apie sėkmingą verslą, atsiradusį iš poreikio (0)

2251
DELFI TV
2016 m. gruodžio 1 d. 19:31
„Kai atvažiavau gyventi į Vilnių ir neradau, kur nusiplauti mašiną, man šovė idėja, kad reikia išspręsti problemą. Pasikalbėjau su broliu, jis pritarė šiai minčiai ir pradėjom“, – apie švaros verslo pradžią pasakoja vienas iš įmonės „Švaros broliai” įkūrėjų Evaldas Kinderis, kuris, jūsų dėmesiui, šįkart svečiuojasi laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu”.

Prisimindamas verslo istoriją E. Kinderis pasakoja, kad sunkiausias etapas įmonėje buvo, kai patiems įkūrėjams reikėjo atsitraukti nuo jos kaip savininkams ir perduoti vairą samdomiems vadovams:

„Sunku, nes esi susigyvenęs su veikla, atrodo, kad žinai geriausiai ir bet kuris kitas taip gerai nepadarys“. Tad, kaip jausti ribą, kuomet nori žinoti visus procesus, vykstančius tavo įmonėje, tačiau kartu leisti ir vadovui dirbti bei sprendimus daryti savarankiškai – šioje „„Boso valanda su S. Jovaišu” laidoje.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu” aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu ir vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas.

Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga”, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai