Aukščiausio lygio vadovas įvardijo, kada įmonės galva gali tapti pavojinga pačiai organizacijai (3)

5329
2018 m. rugpjūčio 24 d. 15:28
DELFI TV laidos „Boso valanda su Jovaišu“ svečias – buvęs Vilniaus ir Kauno oro uostų vadovas, o dabar, nuo vasaros pradžios, vienos didžiausių aliuminio, stiklo pastatų fasadų konstrukcijų projektavimo, gamybos bei montavimo įmonės Europoje „Staticus“ vadovas Olafas Martensas.

„Turiu du svarbius tikslus gyvenime. Pirmas – man labai patinka dirbti su žmonėmis. Kažkada, prieš maždaug 15 metų, priėmiau sprendimą, kad labai norėčiau dirbti su žmonėmis, kad tai – mano gyvenimo centras. Nuosekliai, pagal visos savo karjeros sprendimus, eidavau ta kryptimi. Antras – aš mėgstu iššūkius. Man patinka sudėtingos problemos, situacijos, kur reikia surasti unikalius sprendimus. Tai labai gerai veikia protą“, – pokalbio pradžioje sakė O. Martensas.

Visą pokalbį su O. Martensu stebėkite vaizdo įraše.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu” paskyros socialiniame tinkle „Facebook”!

Užsiregistruokite „Boso valandos“ naujienlaiškiui. Jame naujausia informacija vadovams, kurie nori tobulėti: aktualūs straipsniai savišvietai ir saviugdai, Sauliaus Jovaišo įžvalgos įvairiomis temomis ir atsakymai į jūsų užduotus klausimus, vaizdo reportažai ir, žinoma, naujausios „Boso valanda“ laidos. Ieškokite Facebook.com/BosoValanda.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai