Atsakingas požiūris. Nesutarimai dėl valstybinio ryšio: valstybė kurs atskirą už 43 mln. eurų, verslas sako — neapsimoka (32)

40490
2020 rugsėjo mėn. 18 d. 14:00
Valstybė užsimojo kurti valstybinį kritinio ryšio tinklą. Pirminiais skaičiavimais jis būtų skirtas 11-ai tūkstančių įrenginių, o investicijos į šį tinklą siektų 43 milijonus eurų. Lietuvoje veikiančios telekomunikacijų bendrovės reiškia susirūpinimą, kad naujas tinklas iškreiptų telekomunikacijų rinką ir dėl to kiltų paslaugų kainos. Tad šįkart „Atsakingo požiūrio“ diskusijoje keliame klausimus, kodėl valstybei reikia tokio tinklo, ar telekomunikacijų verslo nuogąstavimai, kad toks tinklas paveiktų rinkos ekonomiką yra pagrįsti ir ar mobiliojo ryšio priežiūros funkcijas galima patikėti vien privačiam užsienio kapitalo verslui?

Diskusijoje dalyvauja Susisiekimo ministro patarėjas Darius Stravinskas, Lietuvos radijo ir televizijos centro generalinis direktorius Remigijus Šeris, INFOBALT direktorius Mindaugas Ubartas ir Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Andrius Romanovskis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai