Aš ikona. Natalija Bunkė dalinasi idėjomis, kaip orginaliai papuošti namus ir sukurti šventinę nuotaiką (4)

20393
2020 m. gruodžio 1 d. 17:55
Antradienį laidoje „Aš Ikona“ – artėjančių švenčių nuotaikos. Studijoje viešėjusi Natalija Bunkė pasidalins interjero, stalo dekoravimo idėjomis ir papasakos, kaip planuoja pasitikti Naujuosius metus.

Natalija, priešingai nei daugelis, džiaugiasi, kad karantinas privertė sustoti ir daugiau laiko skirti šeimai ir artimiesiems.

„Mus ne tik sustabdė, bet ir supurtė. Džiaugiuosi, kad pagaliau atsirado laiko kitiems dalykams. Prisimenu savo praėjusias Kalėdas. Aš turėjau dvidešimt vieną koncertą. Į žmogų buvau nepanaši“, – atviravo Natalija, kuriai antrino ir kitas garsus atlikėjas, operos solistas Liudas Mikalauskas.

„Dabartinė situacija neatnešė daug blogo. Tai, kad pabūsime daugiau namuose, kad nereikės bėgti, tikrai turėtų sukurti nepaprastai gražią kalėdinę nuotaiką“, – sakė atlikėjas prisimindamas, kad per praėjusius metus turėjo bemaž tris šimtus koncertų...

N. Bunkė pasakojo, kad atsiradus daugiau laisvo laiko jį skyrė naujų dekoravimo idėjų bei priemonių paieškai.

„Koncertų šiemet nėra, tai iš atlikėjos tapau namų dekoratore“.

Natalija pasakojo, kad šiemet namus puoš ypatingai.

„Nuo mano laiptų viršaus kris kibiras su žaislais ir tie žaislai kris ant eglės. Man ši idėja labai patinka“, - sakė Natalija.

Šiemet, kaip ir praėjusias Kalėdas, Natalija planuoja sutikti su savo sužadėtiniu Edgaru Eidėjumi artimiausių žmonių draugijoje.

„Tokios Kalėdos – kartą per daugybę metų. Švęsiu kaip normalus žmogus“, – džiaugėsi žinoma moteris.

Laidos vedėjai S. Nainei paklausus apie kalėdines dovanas, Natalija juokdamasi prasitarė, kad norėtų „BMW“. „Bet paprastai mūsų vidutinė vienos dovanos kaina apie 50 Eur“, – sakė ji.

Daugelis, tikriausiai, sutiks, kad dovaną išrinkti uošviams – atsakinga užduotis. Natalija džiaugėsi, kad jos būsima anyta mėgsta praktiškas dovanas.

„Edgaro mama nemėgsta dovanų, kurios yra nepanaudojamos. Dovana turi būti naudinga. Negali būti kokia nors statulėlė. Aš taip pat mėgstu praktiškas dovanas“, - teigė atlikėja.

Į pokalbį apie artėjančių švenčių laukimą taip pat įsijungė ir ką tik naujagimio susilaukusi renginių vedėja Laima Tamulytė-Stončė. Laima prisipažino, kad žinia apie laukimąsi prilygo stebuklui, o paklausta, kaip šią žinią pranešė sutuoktiniui, juokavo, kad tam labai padeda ultragarso nuotrauka: „duodi jam tą nuotrauką ir sakai, kad čia paso nuotrauka, kad jau su ja reikia pradėti sveikintis“, – sakė ji.

Kaip orginaliai papuošti namus, kaip sukurti šventinę nuotaiką, kaip šventes pasitiks žinomi Lietuvos žmonės laidoje „Aš Ikona“ antradienį 21.00 per Delfi televiziją.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai