Sertifikuota intuityvaus valgymo konsultantė: jei negalite gyventi be saldumynų – pabandykite dažniau mylėtis (9)

19876
2020 m. kovo 6 d. 15:40
Pavalgėte pietus, bet norisi dar kažko saldaus? Eklero su įdaru, o gal skaniu kremu pertepto Napoleono? Bet „įsijungė“ proto balsas, kuris pasakė „nesveika“, „tau cukraus negalima“, „papildomi kilogramai!“ ir... noras dingo?

O gal grįžote vakare namo ir vienintelė mintis, kuri jums kelia džiaugsmą, yra „dabar prisivalgysiu!“, ir jūs tai padarote, bet ryte taip užgraužia sąžinė ir kaltės jausmas, kad pasidarote iškrovos dieną?

Jei atpažinote save, ir net jeigu neatpažinote – įsijunkite šeštadienį ALFAS Live ir paklausykite labai atviro pokalbio su sertifikuota intuityvaus valgymo konsultante Ingrida Augute. Ne, tai nebus pokalbis apie sveiką mitybą ir tikrai ne apie tai, kad cukrinis pyragaitis ar mieliniai blyneliai nuves jus į pragarą. Neišgirsite nė vieno draudimo ar gąsdinimo – tik raginimą... leisti sau pasimėgauti. Ir pabandyti suprasti, kodėl popiet norisi eklero su kremu, o pusryčiams – siaubingai nesveikos „šlapiankės“. Gal jums trūksta sekso? O gal dažniau nueikite į kiną su draugėmis? Arba gal šiandien leiskite sau neiti į sporto klubą, nes buvote vakar, o verčiau paskaitykite knygą?

Taip, tai gali padėti sumažinti ir cukraus, ir emocinių užkandukų poreikį.

Po laidos jūs pasijusite geriau ir gal net šiek tiek... laimingesnis?

ALFAS LIVE šį šeštadienį 10.00 per DELFI TV.

Alfas Ivanauskas 2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 400 kulinarinių knygų kolekciją.

2019 m. kaip kolaboraciją su prekės ženklu „You & Oil“ sukūrė pirmąją pasaulyje valgomą kosmetiką FOOD SHOT.

2018 m. virtuvės mitų griovėjas sukūrė didžiausią Lietuvoje kulinarinį šou, kuris transliuojamas per populiariausią portalą DELFI.

2017 m. ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.

Viena iš 10 autorinių kulinarinių knygų „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.

2014 m. idėjų moderatorius pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.

2014 m. VMG kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.

2014 m. skonių ieškotojo iniciatyva išleistas pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“, padovanotas visoms šalies mokykloms.
Unikalus VMG desertų šou nuo 2014 m. garsina „Virtuvės mitų griovėjų“ vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Nuo 2013 m. su projektu „VMG Mokykla“ kulinarijos guru Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases.

Nuo 2013 m. virtuvės mitų griovėjas garsiausiems Baltijos šalyse restoranams ir žymiausiems maisto prekės ženklams kuria įvaizdžius ir generuoja idėjas.

2012 m. VMG idėjinis lyderis sukūrė pirmąjį šalyje kulinarinį-gastronominį portalą VMGonline.lt.

Nuo 2011 m. A. Ivanauskas kuria ir veda vienas populiariausių Lietuvoje autorinių kulinarinių laidų per televiziją, radiją ir internetu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai