Alfas vienas namuose. Per minutę pagaminama picos tešla, kurios nereikia kildinti, netikėti makaronai ir sultingas kriaušių pyragas (3)

24104
2020 m. spalio 19 d. 11:50
Turbūt visi pagalvojate, kaip būtų gera, jei picos tešlą galėtume pagaminti greičiau nei lietinių blynų ar bet kurią kitą.

Alfas pasidalins savo genialiu receptu, kuriuo galės pasinaudoti visi, nesvarbu, kiek turite įgūdžių. Per 1 minutę pagaminsite tešlą, kuriai prireiks tik 4 ingredientų, kuriuos namuose turite kiekvienas, nereiks gaišti savo laiko laukiant kol tešla iškils ir netgi nereikės jokio įmantarus prietaiso tešlai išminkyti. Iškart galėsite kepti picą ir džiuginti save, savo draugus ar namiškius.

Taip pat laidoje laukia, ypatingas ir netikėtas receptas tiems, kurie mėgsta makaronus. Alfas parodys, su kuo juos galima derinti. Šį produktą rudenį galime rasti kiekvieno namuose, tačiau galime lažintis, jog šis derinys jums bus atradimas.

Visi mėgstantys pyragus sukluskite, nes dar vienas Alfo receptas nudžiugins tuos, kurie nemėgsta ilgai suktis virtuvėje,o nori greitai pagaminti skanų pyragą. Šį kartą jis bus iš kriaušių.

Daug staigmenų ir atsakymų į jūsų klausimus jau šiandien, tiesioginėje laidoje 18:30 val. tik per Delfi. Šiandien turėsite puikią galimybę laimėti nuostabų virtuvinį mikserį ir kitus Alfo įsteigtus prizus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai