Alfas vienas gamtoje. Unikalūs dešrainiai ir sultingi jų įdaraiir įdomus braškių ir pievagrybių karpačio (0)

6719
2021 birželio mėn. 24 d. 20:30
Trijų skonių vakarėlis Jūsų iškylai – čia savo mėgstamą patiekalą atras ir vegetarai, ir sojų mėgėjai, ir šviesios mėsos mylėtojai. O lengvam ir saldžiarūgščiam užkandžiui Alfas Jums pasiūlys netikėtą, bet nepaprastai skanų grybų ir braškių derinį.

1 didelio pomidoro
100 g ananaso
Ryšulėlio kalendros
1 nedidelės aitriosios paprikos
100 g pekino kopūsto
1 šaukšto nerafinuoto cukranendrių cukraus
1 šaukšto obuolių acto
2 šviežių triušienos dešrelių
7 šaldytų sojų kukulių
1 portobelo grybo
Purškiamo ypač tyro alyvuogių aliejaus
4–5 šaukštų BBQ padažo su juodaisiais česnakais
3 gurmaniškų dešrainių bandelių
Šakelės mėtų
Šakelės šviežio raudonėlio
Šakelės bazilikų
Žiupsnelio druskos
Žiupsnelio juodųjų pipirų

1. Pomidorą, ananasą supjaustykite smulkiais kubeliais, kalendras ir aitriąsias paprikas smulkiai sukapokite. Pekino kopūstą supjaustykite stambesnėmis dalimis ir išmaišykite su nerafinuotu cukranendrių cukrumi, obuolių actu, druska ir leiskite marinuotis apie 25–30 min.
2. Pjaustytą ananasą sumaišykite kartu su kalendra, pomidorais, druska ir pipirais. Dešreles, sojų kukulius, portobelo grybą apipurkškite ypač tyru alyvuogių aliejumi ir kepkite įkaitintame grilyje iš visų pusių po maždaug 2–3 min., kol apskrus ir beveik iškeps.
3. Apkeptus sojų kukulius, grybus ir dešreles glazūruokite BBQ padažu su juodaisiais česnakais ir pakartotinai apkepkite po 30 sekundžių iš kiekvienos pusės. Gurmaniškas dešrainių bandeles kepkite įkaitintame grilyje po 1 min. iš kiekvienos pusės, kol gražiai apskrus. Portobelo grybą supjaustykite ilgomis, plonomis juostelėmis.
4. Apkeptų bandelių vidines puses patepkite BBQ padažu, dėkite ananasų ir pomidorų salotas, marinuotus pekino kopūstus. Į vieną bandelę dėkite keptas dešreles, į kitą grybus, į paskutinę sojų kukulius. Paskaninkite mėtomis, raudonėliais, bazilikais ir patiekite.

Įdomus braškių ir pievagrybių karpačio

3–4 vidutinių pievagrybių
3–4 braškių
Purškiamo ypač tyro alyvuogių aliejaus
1 nedidelės citrinos
20 g parmezano sūrio drožlių
2–3 griežinėlių vytinto serano kumpio
Šakelės mėtų
Arbatinių traškučių
Žiupsnelio druskos
Žiupsnelio juodųjų pipirų

1. Pievagrybius ir braškes supjaustykite plonais griežinėliais. Pievagrybius sudėkite į lėkštę, ant jų dėkite braškes, viską papurkškite ypač tyru alyvuogių aliejumi.
2. Ant braškių ir pievagrybių išspauskite citrinos sulčių, užtarkuokite žievelės ir pabarstykite juodaisiais pipirais ir druska. Leiskite karpačio marinuotis apie 10 min.
3. Ant braškių ir grybų dėkite parmezano sūrio drožlių ir vytinto serano kumpio, papuoškite mėtų lapeliais ir patiekite su arbatiniais traškučiais.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai