Alfas vienas gamtoje. Gazuoti šaltibarščiai su slaptu saldžiarūgščiu ingredientu (1)

10010
2021 birželio mėn. 23 d. 20:30
Kiekvienos vasaros karaliai – šaltibarščiai. Alfas atskleis, kaip juos pagaminti taip, kad jie atsiskleistų naujais skoniais ir be žado paliktų visus ragaujančius.

2 vidutinių trumpavaisių agurkų
Ryšulėlio krapų
1–2 skiltelių česnako
Ryšulėlio svogūnų laiškų
1 vidutinio saldžiarūgščio obuolio
2 stiklinių kefyro
½ stiklinės grietinėlės
½ stiklinės natūralaus gazuoto mineralinio vandens
2 šaukštų baltojo vyno acto
4–5 šaukštų virtų marinuotų burokėlių šaltibarščiams
½ šaukštelio cukraus
2 mėsainių bandelių „Brioche“
Purškiamo ypač tyro alyvuogių aliejaus
1 virto kiaušinio
Žiupsnelio druskos
Žiupsnelio juodųjų pipirų

1. Vieną agurką supjaustykite stambesnėmis dalimis, kitą šiaudeliais. Krapus, česnaką ir svogūnų laiškus susmulkinkite, obuolį sutarkuokite stambia tarka.
2. Kefyrą, grietinėlę, natūralų gazuotą mineralinį vandenį ir baltojo vyno actą supilkite į maisto smulkintuvą, sudėkite stambiai pjaustytą agurką, virtus marinuotus burokėlius šaltibarščiams, cukrų, pusę smulkintų krapų, druską, pipirus ir viską sutrinkite iki vientisos masės.
3. Likusius krapus sumaišykite su smulkintu česnaku. Mėsainių bandeles „Brioche“ perpjaukite per pusę, vidines puses papurškite ypač tyru alyvuogių aliejumi ir apskrudinkite įkaitintame grilyje iš abiejų pusių.
4. Skrudintų bandelių vidines puses pabarstykite krapų-česnakų mišiniu ir sudėję bandeles vieną ant kitos palaikykite 1–2 min., kad skoniai įsigertų.
5. Į dubenėlį dėkite šiaudeliais pjaustytus agurkus, svogūnų laiškus, tarkuotą obuolį, pilkite šaltibarščių masę, dėkite per pusę pjautą virtą kiaušinį, pabarstykite juodaisiais pipirais ir patiekite kartu su skrudintomis bandelėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai