Alfas live. Visa tiesa ir melas apie detoksikaciją: kodėl kepenims naudinga kava? (0)

28130
2021 gegužės mėn. 8 d. 10:00
Vis dažniau susiduriame su detoksikacijos terminu. Jis tapo ypatingai populiarus tarp žmonių, kurie stengiasi rūpintis savo sveikata ar ketina mesti svorį.

Tačiau, ką iš tikrųjų reiškia detoksikacija? Ir ar tikrai visos arbatos ir kiti produktai, kurių etiketės rėkte rėkia, kad detoksikuos jūsų organizmą, skleidžia tiesą? O gal tai tik marketinginiai triukai? Šio šeštadienio ALFAS LIVE laidoje atskleisime, kurie teiginiai apie detoksikaciją yra tiesa, o kurie lieka tik mitais.

„Kalbant apie detoksikaciją, mes galime padėti savo kepenims vartodami tam tikrus maisto produktus, gerdami vandenį ar net kavą. Nes kava trukdo kepenims kaupti riebalus. Yra įvairių rekomendacijų, bet daugybė tyrimų rodo, kad kava gerina kepenų funkciją ir net kai kuriais atvejais apsaugo nuo tradicinio kepenų vėžio, taip pat kavą labai patartina vartoti po įvairių pažeidimų, pavyzdžiui, jei žmogus piktnaudžiavo alkoholiu ar pan. Kadangi, kaip ir sakiau, kavos vartojimas trukdo kepenims kaupti riebalus ir kolageną“, – pasakos biomedicinos mokslų daktaras, sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas Artūras Sujeta.

Taip pat žiūrovų laukia naujoviškos burokėlių salotos ir greitai pagaminama šokoladinė tartaletė su braškėmis. Be to, sužinosite, kaip paruošti gimtadienio tortą savo šuniukui. Apie viską – jau šį šeštadienį ALFAS Live laidoje nuo 10 val. tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai