Alfas live. Maisto technologė ragina: šokoladinių kiaušinių žaisliukus atiduoti vaikams, bet neleisti valgyti šokolado (12)

24054
2020 m. lapkričio 27 d. 15:29
Juk kartais taip norisi pasilepinti šokoladu. Galite rinktis ar skanausite juodą, baltą, o gal pienišką? Ir visgi, kas slepiasi už šios saldžios nuodėmės?

Kaip pasirinkti patį geriausią variantą, kuris patenkintų mūsų skonio receptorius, bet būtų palankus ir organizmui? Šio šeštadienio ALFAS LIVE laidoje aptarsime, į ką reiktų atsižvelgti renkantis šokoladą. Ir ar galima jį valgyti vaikams?

„Vaikai ir saldumynai yra neatsiejamas dalykas. Yra tokių šalių, kur saldainiai, kuriuose yra prizas – uždrausti. Jei renkatės tokį desertą, šokoladą atiduokite kažkam, kam jo labiau reikia, o vaikus pradžiuginkite žaisliuku, ne šokoladu. Tėvams reikėtų suprasti, kad vaikams patrauklios pakuotės nereiškia, kad produktas pagamintas sveikiau“, – teigia maisto technologė, VšĮ „Sveikatai palankus“ įkūrėja Raminta Bogušienė.

Kokį šokoladą rinktis, o kokio geriau atsisakyti? Visi klausimai bus atsakyti laidoje ALFAS LIVE.

Taip pat žiūrovų laukia nepaprastai skanus azijietiškas troškinys ir kvapnusis obuolių pyragas su graikiniais riešutais, bei „InMedica“ klinikos gydytojas atsakys į klausimą: „Kas atsitinka praradus dantį. Kiek ilgai galima delsti iki implantacijos?“. Apie viską – jau šį šeštadienį ALFAS LIVE laidoje nuo 10 val. tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai