Alfas live. Biomedicinos mokslų daktaras atskleidžia: imunitetui nepadės nei citrina, nei imbieras, bet kitas dalykas, kurį galime išbandyti kiekvienas (17)

44174
2020 m. gruodžio 11 d. 14:50
Atėjus šaltajam sezonui tenka vis daugiau rūpintis savo sveikata. Vaistinėse dažniau dairomės į vitaminus ir papildus, o prekybos centruose citrinos ir imbierai tampa dažna preke mūsų krepšelyje.

Visgi, ką reikėtų daryti norint, kad mūsų imunitetas būtų stiprus ir atvėsus orams netektų gulėti ligos patale? Šio šeštadienio ALFAS LIVE laidoje papasakosime, kokių taisyklių reikėtų laikytis, norint išlaikyti stiprią savo organizmo imuninę sistemą?

„Jeigu mes norime palaikyti viso organizmo imuninę sistemą, yra keletas patarimų, kuriuos man nekartą yra tekę minėti. Tai yra: pilnavertė mityba, pakankamas fizinis aktyvumas, geras miego ritmas, žalingų įpročių vengimas, grūdinimasis ir lėtinio streso vengimas. Jei mes jų racionaliai laikysimės, jie užtikrins normalų imuninės sistemos funkcionavimą“, – pasakoja biomedicinos mokslų daktaras Marius Strioga.

Aptarsime įvairių vitaminų bei maisto papildų vartojimą: ar jie tikrai veiksmingi? Ir kiek svarbus mūsų sveikatai yra miego režimas?

Taip pat žiūrovų laukia naujoviška „silkė pataluose“ ir traškieji maltiniai.

„InMedica“ klinikos gydytoja atsakys į klausimą: „Kokie ženklai organizme išduoda padidėjusį cholesterolį?“. Apie viską – jau šį šeštadienį ALFAS LIVE laidoje nuo 10 val. tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai