„Toyota Yaris“ testas: vienintelis klasėje ir vis labiau įtikinantis hibridas (0)

2322
Jurgis Paplaitis, „Motorai“
2017 m. balandžio 14 d. 20:07
Dar 2011 metais Europoje debiutavęs „Toyota Yaris“ yra tikras B segmento ilgaamžis: 2014 metais patyręs rimtą atnaujinimą, 2017 metus jis pasitiko dar kartą atnaujintas.

Tad iki to laiko, kol pasirodys visiškai naujas modelis, reikia susitaikyti su mintimi, kad mažiausiai kelerius metus ši „Yaris“ versija bus naujausia. Ir kodėl gi ją reikėtų keisti, jei automobilis pirkėjų dėmesiu, tarp kurių – ir Lietuvos, nesiskundžia?

Šis Prancūzijos Valensjeno mieste gaminamas mažylis savo klasėje Europoje užima 6,5 proc. rinkos dalį (pernai buvo parduota daugiau kaip 208 tūkst. automobilių), o mūsų šalyje yra pats populiariausias B segmento modelis – pernai Lietuvoje pirkėjai įsigijo 343 naujus „Yaris“.

Be to, tai yra vienintelė šios klasės mašina, siūloma su hibridine pavara. Ir tą ypatingai vertina Lietuvos pirkėjai – net 73 proc. pernai mūsų šalyje parduotų „Yaris“ turėjo hibridinę pavarą (Estijoje ir Latvijoje jų dalis nesiekia 50 proc.). Tai – Europinė tendencija, kur vis labiau populiarėja hibridai (daugiau kaip 40 proc. parduodamų „Yaris“ yra su šia pavara) ir „Toyota“ prognozuoja, kad jų populiarumas tik augs.

Daugiau apie tai skaitykite čia.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai