Ryte pastebėtas Vilniaus vairuotojas pribloškė įžūlumu (papildyta pareigūnų komentaru) (1)

8852
DELFI.TV žiūrovo video
2017 m. balandžio 5 d. 10:19
Galvojate, kad skaičiuodami minutes rytinėje spūstyje matėte viską? Tuomet pasižiūrėkite DELFI skaitytojo Tomo vaizdo įrašą, ir galbūt pakeisite savo nuomonę. Vilnietis užfiksavo, kaip vienas sostinės vairuotojas, matyt, nusprendė aplenkti kitus automobilius labai originaliu ir neteisėtu būdu.

Vis dėlto, pareigūnai informavo DELFI, kad situacija buvusi kitokia, nei atrodė DELFI skaitytojui. Pasirodo, priešais spūstyje važiavusį vairuotoją staigiai stabdė kitas automobilis – kadangi „Subaru“ vairuotojas nesilaikė saugaus atstumo ir būtų susidūręs su kitu automobiliu, jis staigiai pasuko į žalią juostą.

Vairuotojas sulaužė ratą, bamperį ir tikriausiai iš inercijos pavažiavo skiriamąja juosta – tada ir buvo nufilmuotas DELFI skaitytojo. Pasak pareigūnų, automobilio vairuotojas sustojo ir pats paskambino policijai. Kaip DELFI informavo pareigūnai, jis nebus baudžiamas.

DELFI primena, kad pagal KET „draudžiama važiuoti veja, šaligatviu, pėsčiųjų taku arba užvažiuoti ant jų, išskyrus tuos atvejus, kai užvažiuoti ant šaligatvio krašto leidžia stovėjimo būdą nurodantys kelio ženklai.

“DELFI ragina vairuotojus laikytis KET, o užfiksuotus pažeidimus siųsti el.p. baudoskvitas@delfi.lt!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai