Naujojo „Renault Scenic/Grand Scenic“ testas: mylėti reiškia atleisti (0)

1401
2016 m. rugsėjo 23 d. 12:14
20. Būtent tiek metų praėjo nuo to laiko, kai debiutavo pirmosios kartos „Renault Scenic“, tituluojamas pirmuoju pasaulyje kompaktiniu vienatūriu automobiliu.

Nuo to laiko šis segmentas Europoje neįtikėtinai išpopuliarėjo ir 2007 metais pasiekė piką, kai buvo parduota maždaug 1,5 milijono šio tipo automobilių. Ir nors vėliau jų populiarumas smuko ir štai jau maždaug penkerius metus lyg ant mielių auga madingų SUV automobilių pardavimai, C klasės vienatūrių Europoje kasmet vis dar parduodama apie 1 milijoną – tikriausiai ne veltui šiame paklausiame segmente savo modelių pristatė net sportiškųjų BMW gamintojas.

Ir smagu, kad vienatūrių segmentas evoliucionuoja, atkreipdamas dėmesį į tai, ko reikalauja rinka. O rinka nori ne tik funkcionalumo, bet ir dailios bei išskirtinės išvaizdos. Todėl po pernai pristatyto naujos kartos ekstravagantiškojo „Renault Espace“ – modelio, sujungusio SUV ir vienatūrių savybes – šiemet pasirodė jo bruožus atkartojantys naujos kartos „Scenic“ bei septynvietė „Grand Scenic“ versija.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi