01:00 2016 kovo mėn. 8 d.

BMW vairavimo ypatumus užfiksavo net keli skaitytojai (0)

3805
DELFI TV žiūrovo video
2016 kovo mėn. 8 d. 01:00
Pirmąją pavasario dieną DELFI skaitytojas pasidalino vaizdo registratoriaus medžiaga, kurioje užfiksuota, kaip, galimai pažeisdamas KET, BMW važinėjo Vilniuje, Laisvės prospekte. DELFI rašė, kad šis vaizdo įrašas labai sudomino policiją. Įdomu tai, kad BMW nufilmavo ir kitas skaitytojas, tik situaciją užfiksavo vėliau. Jis tuo pačiu metu, kaip ir ankstesnis skaitytojas buvo Laisvės pr.

„Vasario 25 d. minėtas BMW numušė kelio plastmasinį ženklą (matosi nulekiantis fragmentas) ir jau pasišalino nuo šaligatvio ir žalia veja judėjo prieš eismą. Gal kad pareigūnai mažiau užregistruotų?“, – rašė skaitytojas.

Kaip DELFI jau rašė, policija patvirtino, kad Bendrasis pagalbos centras tądien gavo pranešimą apie įvykį, kai Vilniuje, nuo Lazdynu tilto važiavo BMW (Nr. UVH 813) Savanorių žiedo link, prieš kylant ant viaduko, DELFI skaitytojo teigimu, „tikriausiai staiga persigalvojo ar panoro staigiai aplenkti priekyje važiavusią mašiną, staigiai pasuko į dešinę pusę, sumėtytas apsisuko ir sustojo ant šaligatvio ir vejos, sukėlė avarinę situaciją bei pasišalino iš įvykio vietos.“

Patruliai į nurodytą vietą atlėkė per porą minučių, bet pažeidėjo ten jau neberado, o pranešėjas nenurodė automobilio numerio.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai