Aukcione galima įsigyti dvivietį Marilyn Monroe kabrioletą (1)

1030
REUTERS
2018 m. lapkričio 14 d. 12:07
Juodas kino žvaigždės Marilyn Monroe kabrioletas gali būti parduotas už pusę milijono dolerių (daugiau nei 443 tūkstančius eurų). Šią savaitę aukcionų rengėjai „Julien‘s Auctions“ Los Andžele pristato aukcioną „Icons & Idols: Hollywood“. Parduodamas ne tik automobilis, bet ir aktorės suknelės, papuošalai, dokumentai bei apdovanojimai.

Varno juodumo spalvos kabrioletas yra didžiausia lapkričio 17-ąją Los Andžele vyksiančio aukcionų namų „Julien‘s“ organizuojamo aukciono įžymybė. Nors automobilis ir taip vertingas, didžiausią vertę jam suteikia savininkės asmenybė. Šešerius metus šis „Ford Thunderbird“ priklausė M. Monroe.

Daugelyje nuotraukų aktorė šiame automobilyje įamžinta drauge su savo tuometiniu vyru dramaturgu Arthuru Milleriu. 1962 metais, likus nedaug laiko iki savo pasitraukimo iš gyvenimo, M. Monroe padovanojo kabrioletą savo aktorinio meistriškumo mokytojo Lee Strasbergo sūnui. Nors automobilis neišvengė restauracijos, pavyko išsaugoti didžiąją dalį originalių detalių.

Dabartinis kabrioleto savininkas panoro likti nežinomas. Pradinė automobilio kaina aukcione gali būti nuo trijų iki penkių tūkstančių dolerių. Aukcione bus pristatomi ir kiti M. Monroe priklausę daiktai, tarp jų – „Auksinis gaublys“, 1962-aisiais atitekęs jai kaip mėgstamiausiai pasaulio aktorei.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi