Euro 2016 miestai: aistringais sirgaliais ir legendiniu „Katilo“ stadionu garsėjantis Sent Etjenas (0)

766
REUTERS
2016 m. birželio 8 d. 08:24
Buvęs pramoninis Sent Etjeno miestas, pagarsėjęs savo aistringais futbolo sirgaliais, ruošiasi ketverioms 2016 metų Europos futbolo čempionato varžyboms. Čempionatas Prancūzijoje prasidės birželio 10 d.

Viena iš išskirtiniausių miesto vietų yra legendinis Geoffroy-Guichardo stadionas, pastatytas ketvirtajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje.

Stadionas, dar vadinamas „Le Chaudron“ arba „Katilu“, dabar gali sutalpinti 42 tūkstančius žiūrovų.

Sent Etjenas yra futbolo kraštas, žmonės čia išmano apie futbolą, o ypač svarbu tai, kad šis stadionas yra legendinis, jis sukurtas žmonėms, jis virpa kartu su žaidėjais. Tad manau, kad renginiai bus tikrai vykę, nes įspūdį sustiprins sirgalių sukurta atmosfera. O jei nebus šou, bent jau arenoje tvyros gera atmosfera. Sent Etjene yra tokia tradicija – nesvarbu, ar tai būtų nusilpusi antros lygos komanda, ar tarptautinė komanda, Geoffroy-Guicharde visada, nepaisant jokių aplinkybių tvyro puiki atmosfera“, - teigė vienas čempionato ambasadorių Jeremie Janot.

Sent Etjene gyvena apie 180 tūkstančių žmonių, jis yra rytinėje centrinės Prancūzijos dalyje, Luaros krašte, už 70 kilometrų nuo Liono, kuriame taip pat vyks čempionato varžybos.

Nuo birželio 10 iki liepos 10 dienos Sent Etjene įvyks ketverios rungtynės.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai