Eksperimentas: kino teatro darbuotojas už jus nusprendžia, kokį filmą žiūrėsite (13)

9991
2015 m. kovo 11 d. 15:24
Kas būtų, jei vieną dieną Jums nuėjus į kino teatrą, išsirinkus filmą, užkandžius ir net sumokėjus už bilietą, kokį filmą žiūrėsite, už jus nuspręstų kino teatro darbuotojas?

Pilietiškumo skatinimo kampanija „Man ne dzin” ir DELFI pristato viename Vilniaus kino teatrų slaptomis kameromis filmuotą eksperimentą, kurio metu jauni Lietuvos žmonės pajuto, ką reiškia, kai sprendimus net paprasčiausiose kasdienėse situacijose už juos priima kiti.

Kine žmonės kaip niekur kitur renkasi tik tai, ką iš tikrųjų mėgsta ir nori pamatyti. Tai tiesiog vienas iš smagių ir turiningų laisvalaikio būdų – pramoga. Todėl, suprantama, kai į apsisprendimo ar pasirinkimo teisę įžūliai pretenduoja kas nors kitas, emocijos kyla ne pačios geriausios. 

Pyktis ir susierzinimas, kuomet renkantis įprastą pramogą už mus nusprendžia kiti, atrodo natūralus ir savaime suprantamas. Tačiau kuomet nedalyvaudami rinkimuose laisva valia leidžiame kitiems už mus priimti kur kas svarbesnius sprendimus, dažnai net nesusimąstome.

Kampanijos „Man ne dzin“ organizatoriai ir naujienų portalas DELFI visus piliečius skatina jau šį sekmadienį dalyvauti savivaldybių merų rinkimų antrajame ture ir neleisti nuspręsti kitiems, kaip gyvensime rytoj!

Daugiau

Naujausi