Vilkiko ir mažyčio automobilio kaktomuša: sunkiai sužaloti nepilnamečiai (0)

26662
Andrius Ufartas
2021 m. vasario 2 d. 10:42
Vėlų pirmadienio vakarą, apie 22.50 val., Vilniuje, Pilaitėje, Pajautos g., kaktomuša susidūrė vilkikas „Volvo“ ir lengvasis automobilis. Į avarijos vietą iškart buvo pasiųsti trys policijos patrulių ekipažai, ugniagesiai gelbėtojai, greitoji pagalba.

Po susidūrimo lengvasis automobilis buvo nublokštas nuo kelio. Sužalotas vaikinas ir mergina. Pasak pareigūnų, jaunuolis be sąmonės, sunkiai kvėpuoja, jo būklė labai sunki. Sužalota mergina sąmonės neprarado. Avarija, galimai, įvyko sprogus vilkiko padangai. Dėl to jis išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su automobiliuku. Vilkiko vairuotojas (gim. 1960 m.) nenukentėjo. Sunkiasvorė mašina sustojo priešpriešinio eismo juostoje maždaug už šimto metrų nuo avarijos vietos. Policijos duomenimis, porelė važiavo automobiliu „Ligier JS50DCI“. Tokias mašinas (su itin silpnais varikliais) leidžiama vairuoti nuo 16 metų. Manoma, kad sužalotieji vaikinas ir mergina yra nepilnamečiai (pas juos nerasta asmens dokumentų).

Vėliau pareigūnai nustatė, kad ir vairuotojas, ir keleivė gimę 2004 m. Sąmonės neatgavęs vaikinukas, kuriam diagnozuota politrauma, paguldytas į reanimacijos skyrių. Keleivei nustatyti daugybiniai sužalojimai, ji taip pat gydoma reanimacijoje.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai