Viena didžiausių šeimų visame pasaulyje: po vieno namo stogu gyvena 181 narys (5)

4801
REUTERS
2018 m. lapkričio 29 d. 12:19
Indijos Aizavlio mieste po vienu stogu glaudžiasi viena iš didžiausių šeimų visame pasaulyje. Jai priklauso daugiau nei 180 žmonių. Visi jie – 73 metų Siono žmonos ir palikuonys. Šis įstabus alyvinės spalvos namas matomas praktiškai iš bet kurios Aizavlio miesto vietos. Kad ir kaip sunku patikėti, šiame didžiuliame statinyje, primenančiame daugiabutį, gyvena vos vienos šeimos nariai. Tiesa, tai visgi ne pati didžiausia šeima pasaulyje. Indų šeimoje 181 narys – tai 73 metų Sionas ir jo artimiausieji: 39 žmonos, 94 sūnūs ir dukros, 14 marčių ir 33 anūkai. Vyras savo šeima be proto didžiuojasi.

Alyvinių namų gyventojai labai puikiai pasirūpina viskuo, ko tik jiems gali prireikti. Vyrai augina gyvulius, vaisius, daržoves, meistrauja ir pardavinėja baldus (taip užsidirba pinigų). Moterys rūpinasi namais ir ruošia maistą visai gausiai šeimai.

Šeimos galva Sionas – neginčijamas autoritetas, jį gerbia visi namiškiai. Kaip ir jo vyriausiąją sutuoktinę, su kuria susituokė būdami septyniolikos. Būtent ji tvarko visus buities reikalus, o kitos žmonos tik klauso jos nurodymų. Vienintelis jas vienijantis dalykas – meilė tam pačiam vyrui.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi

DELFI DIENA

Laida ŠIANDIEN 15:00

DELFI Diena

35