Vakarinio Vilniaus aplinkkelio vaizdai (0)

6832
Domantas Pipas, DELFI TV
2017 m. sausio 4 d. 14:54
Iš Panevėžio į Vilnių atvykstančias transporto priemones artimiausiu metu pasitiks papildomi informaciniai kelio ženklai, kurie padės rasti kryptį į miesto centrą ir per klaidą nepatekti į Vakarinį aplinkkelį.

Po to, kai gruodžio 20 dieną atidaryta paskutinė sostinės Vakarinio aplinkkelio dalis ir ja paleistas eismas, DELFI sulaukė susirūpinusių skaitytojų klausimų.

Keli jų skundėsi, kad A2 keliu atvažiuodami iš Panevėžio į Vilnių, sostinės prieigose susipainiojo ir nesuprato, kur reikia sukti – norėjo važiuoti Ukmergės gatve į centrą, bet pateko į aplinkkelį.

Vilniaus miesto savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento vadovas Virginijus Pauža nurodė, jog ties Ukmergės ir Vakarinio aplinkkelio sankryža yra įrengti maršrutinio orientavimo kelio ženklai, nurodantys kryptis į Kauną, Marijampolę, Gardiną ir t.t., kurie nukreipia pagrindinį eismo srautą į aplinkkelį.

„Vilniaus miesto savivaldybė, artimiausiu metu Ukmergės gatvėje, ties įvažiavimu į Vakarinį aplinkkelį, planuoja papildomai įrengti papildomus informacinius kelio ženklus, nurodančius kryptį link miesto centro“, – pridūrė jis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai