Tatuiruočių mados: nuo realistiškų piešinių iki siurrealizmo (7)

5491
REUTERS
2014 m. kovo 10 d. 12:48
Paryžiuje ant nuogų kūnų tūpė drugeliai, kilo balionai ir grėsmingai nasrus šiepė drakonai – Prancūzijos sostinėje vyko pasaulinė tatuiruočių mugė. Vos per vieną dieną nauja tatuiruote savo kūną papuošė mažiausiai 500 žmonių. Šventėje apsilankė mažiausiai 25 tūkst. lankytojų. Į mugę surinko šimtai tatuiruočių meistrų iš viso pasaulio.

Los Andžele gyvenantis Carlosas Torresas – vienas iš 317 menininkų, atvykusių į Paryžių. Tatuiruočių meistro teigimu, per visą savo karjerą jis mato akivaizdžius paklausos pokyčius.

„Dabar klientų amžiaus ribos prasiplėtusios, kinta ir žmonių pageidavimai. Kai tik pradėjau dirbti, buvo populiariausios tradicinės ir japoniško stiliaus tatuiruotės, dabar jos keičiasi, klientai pageidauja didesnių. Dabar darbų spektras išsiplėtė. Populiarūs ne tik realistiški piešiniai, bet ir siurrealizmas“, - pasakojo tatuiruočių meistras iš Los Andželo C. Torresas.

Mugės metu buvo galima akis paganyti į įvairiausių formų ir dydžio tatuiruotes – nuo raudonų rožių iki visą kūną dengiančių piešinių.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai