Sprogdinimo Kolumbijos policijos akademijoje aukų padaugėjo iki 21 (0)

426
REUTERS
2019 m. sausio 18 d. 12:43
Bogotoje veikiančioje policijos akademijoje ketvirtadienį detonavus sprogmenų prikrautam automobiliui žuvo 10 žmonių ir daugiau kaip 60 buvo sužeisti, pranešė policija. Tai didžiausias tokio pobūdžio išpuolis Kolumbijos sostinėje per pastaruosius 16 metų.

Gynybos ministerija nurodė, kad „teroro aktas“ buvo įvykdytas panaudojus automobilį, kuriame buvo prikrauta apie 80 kg sprogmenų. Šalies prezidentas Ivanas Duque pažadėjo, kad kaltininkai bus patraukti atsakomybėn ir pridūrė: „Kolumbija liūdi, bet smurtui mes nenusilenksime.“

Sprogdintojas, kaip manoma, irgi žuvo per šią ataką, įvykdytą sostinės pietuose esančioje Generolo Francisco de Paulos Santandero karininkų mokykloje per laipsnių suteikimo kadetams ceremoniją.

Prokuroras Nestoras Humberto Martinezas sakė, kad įtariamasis Jose Aldemaras Rojasas Rodriguezas yra „šios pasibjaurėtino nusikaltimo materialinis autorius“.

Pasak N. H. Martinezo, A. Rojasas Rodriguezas 9 val. 30 min. vietos (16 val. 30 min. Lietuvos) laiku atvažiavo į mokyklą 1993 metų laidos pilku pikapu „Nissan Patrol“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai