Slaptus įrašus išvydęs Staškevičius sumokėjo 312 tūkst. eurų: supratau, kad neturiu kito pasirinkimo (18)

25801
Dainius Sinkevičius, DELFI TV | www.DELFI.lt
2018 m. vasario 2 d. 11:45
Verslininkas Ignas Staškevičius, kurį daugiau kaip pusantrų metų sekė buvęs jo vairuotojas ir jo žmona, dirbusi vaistinių tinkle, sako, kad buvo taip įbaugintas, jog sutiko sumokėti 312 tūkst eurų už neteisėtais būdais surinktos informacijos neviešinimą.

„Tuo metu norėjosi geriau suprasti, kas čia vyksta, kokia informacija tie žmonės disponuoja, bet aš neslepiu, kad buvau sutrikęs ir įbaugintas šiuo klausimu, – interviu sakė I. Staškevičius. – Aš dabar gerai suprantu, kaip telefoniniai sukčiai išvilioja pinigus iš žmonių, pasinaudodami kažkokios jų baimėmis, silpnybėmis, kažkokiomis situacijomis, kai nenori ne tik apie savo asmeninį gyvenimą kalbėti, bet ir yra įvelti kiti žmonės, verslo dalykai. Juk tai ir verslo klausimai, manau, turėjo reikšmės ir pasitraukiančių iš mūsų grupės akcininkų veiksmai – yra ir byloje duomenų, manau, kad ir šie kaltinamieji yra įkvėpti Mindaugo Marcinkevičiaus veiksmų. Man buvo grasinama, kad informacija bus perduota konkurentams, oponentams ir panašiai. “

Kaltinimai dėl turto prievartavimo pareikšti sutuoktiniams Patricijai ir Dariui Šulskiui. Apie tai, kaip I. Staškevičius buvo slapta sekamas ir prievartaujamas – I. Staškevičiaus interviu. Apie šią istoriją taip pat skaitykite DELFI.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai