Princas Williamas nusileido greitosios pagalbos sraigtasparniu Londono ligoninėje (2)

5077
REUTERS
2019 m. sausio 11 d. 17:42
Didžiosios Britanijos princas Viljamas pilotavo labdaros organizacijos „London Air Ambulance“ sraigtasparnį. Taip 30­-ojo labdaros organizacijos jubiliejaus proga buvo siekiama skleisti žinią apie organizaciją ir surinkti jai daugiau lėšų.

Kembridžo kunigaikštis Viljamas anksčiau dirbo „East Anglia Air Ambulance“ sraigtasparnio pilotu. 2017 m. jis atsisakė šios pozicijos, kad galėtų visą laiką skirti savo kaip karališkosios šeimos nario pareigoms.

Trečiadienį princas Viljamas, kuris yra „London Air Ambulance“ mecenatas, skrido vienu iš organizacijos sraigtasparnių į Karališkąją Londono ligoninę su vyresniuoju pilotu Neilu Jeffersu. Jis stebėjo pratybas, kuriose darbuotojai demonstravo, kaip reaguotų kilus nenumatytai situacijai, ir pasikalbėjo su žmonėmis, kuriems greitosios pagalbos sraigtasparnis padėjo išgelbėti gyvybę.

Labdaros organizacijoje, kurios veikla finansuojama iš surinktų ir paaukotų lėšų, dalyvauja gydytojai, pilotai, paramedikai ir kiti greitojo reagavimo specialistai visame Londone.

Jos internetiniame puslapyje nurodyta, kad 2017 m. itin aukštos kompetencijos traumatologai ir paramedikai išgelbėjo beveik 1800 pacientų, kurie nukentėjo eismo įvykių metu, per incidentus geležinkelių tinkle, per užpuolimus, susišaudymus arba nukritę.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi